Pomoc

Produkt: Pożyczka firmowa  

Jak działa BRUTTO?

Zaliczka przychodowa to nowa usługa finansowa na polskim rynku. Dzięki wykorzystaniu danych o Twoich przychodach, otrzymanych za Twoją zgodą od współpracujących z nami operatorów płatniczych, jesteśmy w stanie przedstawić Ci indywidualną ofertę finansowania.

Działamy w sposób całkowicie online, bez załączania jakichkolwiek dokumentów papierowych!

Dzięki naszej usłudze możliwe jest otrzymanie kapitału na rozwój firmy na atrakcyjnych warunkach, uzyskane w sposób prosty, wygodny oraz szybki - środki otrzymasz nawet w ciągu 60 minut na swoje konto bankowe.

Kto może skorzystać z zaliczki przychodowej?

Z zaliczki przychodowej mogą skorzystać przedsiębiorcy korzystający z bramki płatniczej oraz terminali płatniczych dostarczanych przez naszych Partnerów.

Jak sprawdzić swój limit finansowania?

Wystarczy w serwisach naszych partnerów wejść w dedykowaną stronę o naszym produkcie. Konto w BRUTTO założysz bezpośrednio z poziomu dedykowanych stron, po wyrażeniu zgody na otrzymanie przez nas danych o Twojej miesięcznej sprzedaży.

Jakie dane są potrzebne do złożenia wniosku?

Do złożenia wniosku i przedstawienia Ci indywidualnej oferty finansowania potrzebujemy zagregowanych danych o wysokości Twojej miesięcznej sprzedaży oraz liczbie transakcji. Dodatkowo potrzebujemy jednorazowo zweryfikować Twoją tożsamość.

Na co mogę przeznaczyć środki?

Środki z zaliczki przychodowej możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z Twoją działalnością np. marketing, zatowarowanie, pensje etc.

Kiedy otrzymamy środki?

Po zaakceptowaniu umowy kodem sms, środki wypłacamy tego samego dnia przelewem elixir.

Jaki jest koszt finansowania?

Koszt finansowania zależy od sposobu spłaty. Jeśli ustawiona będzie automatyczna spłata finansowania w cyklach dziennych z Twojego salda u operatora płatności to całkowity koszt finansowania wynosi 15% za okres 12 miesięcy. Jeśli natomiast spłata będzie w cyklach miesięcznych, w tradycyjny sposób przelewem na nasz rachunek bankowy, wówczas całkowity koszt finansowania wynosi już od 2% miesięcznie od kapitału pożyczki pozostałego do spłaty.

Jak wygląda spłata finansowania?

Spłata finansowania może przybrać jedną z 2 opcji: automatyczna spłata z Twojego salda u operatora płatności w cyklach dziennych albo spłata w cyklach miesięcznych przelewem na nasz rachunek bankowy.