Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego też w BRUTTO wprowadziliśmy szereg rozwiązań, które zapewnić mają maksymalny poziom ich bezpieczeństwa.

Możliwość odłączenia kont programu do księgowania i fakturowania oraz BRUTTO

Jeśli nie zamierzasz przez pewien okres korzystać z naszych usług, dajemy Ci możliwość odłączenia konta Twojego programu do księgowania i fakturowania z kontem BRUTTO. Wówczas cofnięta zostanie przez Ciebie autoryzacja dla BRUTTO na pobieranie, przez API, aktualnych danych z Twojego konta w programie do księgowania i fakturowania.

Jeśli natomiast będziesz zainteresowany kolejnym finansowaniem swoich faktur, możesz w dowolnym momencie ponownie udzielić nam autoryzacji i połączyć swoje konto programu do księgowania i fakturowania z BRUTTO.

Możliwość usunięcia konta w BRUTTO

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług i nie posiadasz niespłaconych zobowiązań, wystarczy usunąć konto w BRUTTO a równocześnie zostaną przez nas usunięte wszelkie dane związane z Twoim kontem (poza tymi wymaganymi przez prawo).

Możliwość śledzenia logowań i zdalnego wylogowywania

W BRUTTO możesz zdalnie wylogować się z każdego urządzenia, kontrolować, gdzie zaznaczona została opcja zapamiętania konta oraz zobaczyć ostatnie logowania.

Jeżeli nie rozpoznajesz jakiegoś urządzenia lub lokalizacji, zalecamy zmianę hasła. Zmiana hasła zawsze powoduje wylogowanie wszystkich aktywnych sesji.

Szyfrowanie danych pomiędzy programami do księgowania i fakturowania a BRUTTO

W celu zabezpieczenia danych wymiana danych pomiędzy Twoim programem do księgowania i fakturowania a BRUTTO jest szyfrowaną za pomocą protokołu HTTPS.

Wiarygodny hosting

BRUTTO korzysta z usług zaufanego dostawcy centrów danych, firmy OVH. Więcej informacji o stosowanych przez nich zabezpieczeniach znajdziesz tutaj.

Bezpieczny certyfikat SSL

BRUTTO korzysta z certyfikatu SSL jako narzędzia zapewniającego ochronę strony internetowej www.brutto.pl, a także gwaranta zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikat SSL dostarczony jest przez firmę Comodo.